AVAX, BTT ve HOT yeniden yükselişe geçti! Yatırımcıların bu seviyeleri yakından izlemesi gerekiyor.

Cointurk Kripto  24/12/2021     285 GÜN ÖNCE

Bitcoin’in yeniden 50.000 doların üzerine çıkmasıyla birlikte kripto para piyasaları yeniden yeşile döndü. En büyük 100 kripto paradan 98’i hali hazırda yeşil yanı ve kritik direnç seviyeleri aşılıyor. Kar realize edenler ve FOMO’ya kapılıp yeniden alım pozisyonu alanlar önümüzdeki yıl için beklentileri merak ediyor. AVAX Coin 2022 yılında kaç dolara ulaşır?

AVAX Coin 2022 Hedef Fiyat

Yazı hazırlandığı sırada AVAX 123 doların üzerinde bulunuyor. Mevcut seviye hareketli ortalamaların üzerinde yani güçlü bir ralli şeklinde bu süreç devam edebilir. RSI nötr bölgenin üzerine taşınıyor, alıcılar fiyatın daha da yükselme ihtimaline karşın pozisyonlarını güçlendiriyor.

AVAX eğer 124,83 doların üzerinde kalıcı olabilirse 142 dolara kadar yeni bir zirve belirleyecek. Önümüzdeki yılın ilk çeyreğinde ise 183 dolar ve üzerini hedefleyebilir. Yatırımcıların fiyatın gevşeme ihtimaline karşın 100 dolar psikolojik desteğini yakından izlemesi gerekir.

BTT Coin Geleceği

Justin Sun’ın görevden ayrılması orta ve uzun vadede Tron, BTT gibi varlıklara pozitif yansıyabilir. Spekülatif açıklamaları, yatırımcıları soktuğu beklentilerin boş çıkması gibi onlarca sebep sayılabilir. Güne %4 artışla 0,002818 dolardan devam eden BTT kısa ve orta vadeli hareketli ortalamaların üzerine çıktı.

RSI yeniden nötr bölgenin üzerine taşınıyor, satıcılar şimdilik pes etmiş görünse de Bitcoin’in durumu yakından takip edilmelidir. MACD pozitif ve eğer bu bölgede kalıcılık sağlanabilirse 0,0031 ve 0,0036 dolar seviyeleri ziyaret edilebilir. Fiyatın 0,00233 doların altına inmemesi gerekiyor.

Holo Coin Geleceği

HOT piyasayı takip ediyor ve %6 yükselişle 0,00866 dolardan alıcı buluyor. Dört saatlik grafikte hareketli ortalamaların üzerine çıkıldı. RSI yeniden nötr bölgenin üzerine çıkmaya çalışıyor. MACD pozitif ve fiyatın daha da yükselmemesi için herhangi bir sebep görülmüyor. Yatırımcılar maliyetlerine göre bu seviyelere yakın bölgelerden kar satışları yaparak riskini azaltabilir. Bitcoin’in durumu HOT fiyatında da belirleyici olacaktır. Bitcoin ise 50.800 direncini henüz aşabilmiş değil ve yazı hazırlandığı sırada 50.500 dolardan alıcı bulmaya devam ediyor.

Fiyat 0,00840 doların üzerinde bulunuyor bu bölge korunabilirse kısa vadede 0,0094 ve 0,01 seviyelerini yeniden görebiliriz.

Parakule web sitesinde, abonelere sunulan haberler, özetlenerek yayımlanmaktadır. Abonelik için lütfen tıklayın.