Shiba Inu topluluğu, meme kripto para biriminin resmi Twitter hesabı tarafından yayınlanan #friendshib hashtag’i ile karşılaştı ve neler olduğunu merak etti. Bazılarına göre bu hashtag, SHIB’in, ünlü bir şirket ile potansiyel bir ortaklık kurabileceğine işaret ediyor.

Cointurk Kripto  27/11/2021     59 GÜN ÖNCE

Shiba Inu topluluğu, hashtag’in gizemini çözmeye çalışıyor

Geçtiğimiz gün, Twitter’da SHIB ile ilgili bir etiket, SHIB’in arkasındaki ekip tarafından paylaşıldı. #Friendshib hashtag’inin neyi anlatıyor olabileceğine dair çeşitli iddialar öne sürüldü. Bazı SHIB yatırımcılarına göre, elektronik perakende devi Newegg ile potansiyel bir ortaklığa işaret edebilecek yumurta emojisi eşlik ediyor.

Aynı tweet, baş geliştirici Shytoshi Kusama tarafından yayınlandı ve topluluk içindeki beklentiyi artırdı. Her iki tweet de yazıldığı sırada binlerce yanıtla birlikte 9.000’den fazla beğeni aldı. Newegg geçen Cumartesi her iki hesabı da etiketledi. Bu durum, şirketin bir ödeme seçeneği olarak SHIB’i eklemesine yönelik söylentilere yol açtı Shiba Inu tokeninin resmi hesabı, Perşembe günü kademeli olarak yanan bir dizi ampulü gösteren 16 saniyelik bir teaser yayınladı. Topluluk, bunun potansiyel bir ortaklıkla ilgili olabileceği konusunda spekülasyon yapmaya başladı.

Video klipte ayrıca görünüşte “W” ve “V” kelimelerini birleştiren bir logo da vardı. Perşembe günü Kusama, Shiba Inu Games hakkında bir Medium blog yazısı yayınlayacağını ve oyun stüdyosu ile çalışacak bir danışmanı ilan edeceğini tweetledi. Bazıları, baş harflerinden yola çıkarak, Amerikan video oyunu yayıncısı Activision’ın eski başkan yardımcısı William Volk olabileceğini öne sürdü.