Piyasadaki Metaverse coin çeşitliliğiyle, her bir kripto paranın birim fiyatı söz konusu olduğunda daha da geniş bir tokenomik ve fiyat aralığı yelpazesi bulunuyor.

Kriptokoin Kripto  24/11/2021     6 GÜN ÖNCE

Metaverse Coin Illuvium (ILV) 1.193 dolarla ilk sırada

Illuvium, Ethereum Blockchain destekli bir açık dünya RPG macera oyunudur. Kullanıcıların görevleri tamamlamak ve yaratıkları yakalamak için bir yolculuğa çıkabilecekleri geniş haritalara sahiptir. Yerel token ILV’de 1,193.89 dolardan işlem görüyor.

İkinci sırada yer alan Decentral Games çeşitli popüler kumarhane oyunlarını içeren yeni nesil bir kumarhane metaverse’dir. DG token fiyatı 444.59 dolar.

GameFi, Blockchain oyunlarını kitlelere ulaştırmak isteyen Blockchain tabanlı oyunlar için bir merkezdir. GAFI fiyatı 293.66 dolardan işlem görüyor.

Axie Infinity, Vietnamlı stüdyo Sky Mavis tarafından geliştirilen NFT tabanlı bir koleksiyon oyunudur. AXS fiyatı da 135.40 dolar.

RMRK, yaratıcıların, NFT’ler tasarlarken keyfi bir karmaşıklık sistemi oluşturmalarına olanak tanıyan bir NFT lego setidir. RMRK 35.81 dolardan işlem görüyor.