• YARIM ALTIN
  3.468,00
  % 0,11
 • AMERIKAN DOLARI
  18,6455
  % 0,03
 • € EURO
  19,5361
  % 0,10
 • £ POUND
  22,6540
  % 0,12
 • ¥ YUAN
  2,6716
  % 0,27
 • РУБ RUBLE
  0,2956
  % 0,07
 • BITCOIN/TL
  313260,560
  % -1,27
 • BIST 100
  4.976,69
  % -0,47

Solana’da Yer Alan Bu 3 NFT Projesine Dikkat! Gelecek Vaat Ediyorlar!

Solana’da Yer Alan Bu 3 NFT Projesine Dikkat! Gelecek Vaat Ediyorlar!
——– COINTURK ——–

Kripto para birimlerinde düşüşlerin yaşandığı dönemde NFT yatırımı yapan kişilerin para kazanmaya devam ettiğine şahit olduk. Yayınladığı son videoda CryptoStache ise NFT yatırımcıları için büyük fırsatlar sunan 3 NFT projesini paylaştı. Bu projelerin tamamının Solana’da olması da dikkatleri çekiyor.

Enviro (ENVIRO)

Analistin değerlendirdiği  ilk projenin adı Enviro (ENVIRO). Bir NFT olarak piyasada yer alan Enviro, özelleştirilebilir bir sanat galerisi ve çok çeşitli dijital medyayı, görüntüleri ve video akışını amatörden profesyonele kadar çeşitli ayarlarda görüntüleyebiliyor. Son teknoloji Unreal Engine 5 üzerine inşa edilen Enviro, ayarlanabilir aydınlatma ve özelleştirilebilir mobilyalarla bir dizi fotoğraf aracıyla birlikte keşfedilebilir, yüksek çözünürlüklü, fotogerçekçi 3 boyutlu bir galeri alanına sahip.

Bunlara ek olarak Enviro’nun kendisi doğrudan bir sanat projesi değil, sahibinin dijital kimliğine daha fazla kişiselleştirme eklemesine imkan sunan bir yardımcı metaverse projesi olarak tanımlanabilir. Analist, bu projenin yatırım için iyi konumda olduğunu ve yatırımcılara ilk girenlerden olma imkanı sunduğunu ifade ediyor.

BotBorg

Listede ikinci sırada BotBorg var. BotBorg, çok gezegenli bir sistem üzerine inşa edilmiş, bilim kurgu temalı bir metaverse. Amacı, her bir gezegeni kullanıcılar için tamamen farklı ve benzersiz bir deneyim haline getirmek. BotBorg, gezegenleri 3 kısma ayırıyor: Topluluk, PvP ve Solo.

Topluluk gezegenlerinde Borgverse içinde güvenli bölgeler olarak hareket eden çok oyunculu gezegenler bulunuyor.. Bu gezegenlere gelen oyuncular diğer kullanıcıların güvende oldukları yani ölmeyecekleri ama zarar da veremeyecekleri ifade ediliyor.

Analiste göre BotBorg farklı bir ekosistem sunuyor ve yatırımcıların göz atmasında fayda bulunuyor.

Yawww (YAW)

Analistin değindiği son NFT projesi olan Yawww’da (YAW). Kuantum yatırımcıları, zamana bağlı olmadıkları için gelecekten gelmeleri gerekmeyen uzaylı bir droid ırkı olarak tanımlanıyor. Yapılan açıklamalara göre kuantum yatırımcılar, oyunu ve YAW token’ın kullanımını öğretmek için ekosistemde yer alıyor.

 

——–  ——–

Parakule web sitesinde, abonelere sunulan haberler, özetlenerek yayımlanmaktadır. Abonelik için lütfen tıklayın.

GÜNÜN MANŞETLERİ